Bireysel Üyelik Paketleri

Bireysel Üyelik

Kıbrıs satın alma ve kiralama sitesi, adanın bir numaralı alışveriş sitesi olan Gendinden.com da ekonomik fiyatlar, geniş seçenekler ve güvenli alışveriş imkanları sizleri bekliyor. Sitemizde, kiralık ve satılık ilanlarını değerlendirebilirsiniz ve uygun fiyatlarla ihtiyacınız olan ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. Ürün kategorilerimiz son derece geniş ve taşınmazdan, araca, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünlere kadar birçok seçenek sitemizde satışa ya da kiralamaya sunulmaktadır. 7 24 kesintisiz olarak sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Gendinden ile hızlı ve güvenli alışveriş yapmak elinizde. Öncelikle iletişim bilgilerimizi verelim. Sitemiz üzerinden, iletişim bölümünden her zaman online sistemle sorularınıza yanıt alabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden, 0 533 850 49 48 hattımız üzerinden, ayrıca whatsupp online hattımız olarak, 0 542 840 49 48 olarak aynı hat üzerinden her zaman ulaşabilirsiniz.

Sitemizde ürün satın almak ya da kiralamak için bireysel üyelik sistemimizden yararlanabilirsiniz. KKTC sınırları içinde ya da yurtdışından, Türkiye ya da Avrupa ülkeleri ve yurtdışından da üye olabilirsiniz. Bunu sitenin kayıt ol kısmından kolayca yapabilirsiniz. Bunun için ilgili kısma tıklayın ve üyelik şeklini seçin. Alıcı olarak kaydolmak isteyen değerli üye adaylarımız, bireysel üyelik seçimini yapmalısınız. Bundan sonra, ad soyad, e posta adresi, cep telefonu, parola yani şifreniz girişlerini yapınız, doğrulama kodunu girdikten sonra, kullanıcı sözleşmesini inceleyerek onaylayınız. Sözleşmede hem sitemiz, hem satıcılarımız,  hem de sizlerin haklarını koruyan düzenlemeler bulunmaktadır. Okumadan onaylamayınız.

Bundan sonra kayıt ol butonuna tıkladığınızda, incelemeniz hızlıca yapılacak ve birkaç dakika içinde üye olacaksınız. Her girişinizde kullanıcı adı ve şifrenizle, kimlik bilgileriniz yer almadan, güvenli şekilde sisteme girişinizi yapacaksınız. Gerek bilgisayarlar, gerekse mobil cihazlarınız, akıllı telefonlarınız üzerinden, her cihazdan siteye 24 saat giriş yapabilirsiniz. Site üzerinden hizmet almak için öncelikle üyelik işlemlerinizin tamamlanması gerekmektedir. Bundan sonra, her zaman işlem yapabilirsiniz. Birçok ürün kategorisinin olduğunu göreceksiniz. A dan z ye ve yedinden yetmişe herkesin ihtiyacı olan ürünleri bulabileceği bir portalı sizler için hazırladık. Bu noktada adamızın en zengin ve güvenilir adresi olduğunu belirtelim.

Ürün kategorileri olarak belirli başlıklar sizi detaylı ve hızlı olarak aradığınız ürünlere ulaştıracak. Buna göre, acil acil kategorisinde hızlı satılması ya da kiralanması planlanan ürünleri bulacaksınız. Acil satılık araçlar ya da taşınmazlar gibi. Ayrıca, avantajlı alışveriş noktasında, fiyatı düşenler, tüm vitrin ilanları, tüm get ilanları, tüm mağazalar, son 48 saat, bir hafta, bir ay içinde gelişmeler ayrı kategorilerde yer almaktadır. Bu seçenekler avantajlı ürün saptamaları yapmanız açısından size yardımcı olacaktır. ürün kategorilerimiz ise son derece zengindir. Öncelikle, emlak olarak, konut, arsa, bina, devremülk, işyeri ve turistik tesis olarak geniş seçenekler bulacaksınız. Hem satılık, hem kiralık seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Vasıta kategorisinde de kesinlikle ihtiyaçlarınıza yönelik araçları bulacağınıza şüphe yok. Otomobil, suv, arazi araçları, atv, deniz araçları, elektrikli araçlar, engelli plakası olan araçlar, hasarlı araçlar, hava araçları, karavanlar, kiralık araçlar, klasik araçlar ve diğer tüm seçeneklerde aramalarınızı yapabilirsiniz. İkinci el ya da sıfır olarak seçebileceğiniz ürünlerin kategorileri de son derece zengindir. Güvenlik kamerası, cep telefonları, anne ile bebek ürünleri, antika ürünler, bahçe ile yapı market ürünleri, bilgisayar, dekorasyon, küçük ev aletleri, giyim ve aksesuar, kozmetik ürünleri, yiyecek ve içecek gibi akla gelen hemen tüm ihtiyaçlarınıza ulaşabilirsiniz. Özel ders almak isteyenler bu kategoriden hoca bulabilirler. Yardımcı arayanlar için de sitemizde ayrı bir kategori bulunmaktadır