Kurumsal Mağaza Paketleri

KKTC sınırlarında, tüm ülke çapında hizmet ile mallarınızı tanıtabileceğiniz, gerek satışı, gerekse kiralamasını yapabileceğiniz sitemizde, siz de üye olarak kurumsal anlamda mağazanızı açabilirsiniz. Gerek Kıbrıs içinden, gerekse ülke sınırları dışında üye olabilir, ada kapsamında ürünlerinizi tüketicilerinize sitemiz üzerinden ulaştırabilirsiniz. Bireysel anlamda ferdi olarak, kişilerin tek ürünlerini de satmaları ya da kiralamaları mümkündür. Bu şekilde satış yapmak için bireysel üyelik hizmetimizden yararlanmalısınız. Öte yandan, kurumsal anlamda üye olmak, firmalarınızın hedeflediniz müşterilere ulaşması için son derece avantajlı olacaktır. Çok tıklanan Gendinden sitemiz ile klasik reklam sistemlerinin üzerinde bir tanıtım ve satış olanaklarını elde edeceksiniz. Mağazanız klasik olarak işlemeye devam etsin, diğer yandan ilan sitesi kapsamında, online ürün satışları ile gelirinizi katlayın.

Kurumsal mağaza paketlerimizden, bireysel statüde olmayan, yani, mal ile hizmetlerini bir firma, kurum, mağaza, dükkan kapsamında satışa çıkaran, profesyonel anlamda çalışan firmalar ile şahıslar yararlanabilir. Bu şekilde, kiralık ve satılık mal, hizmet sunma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Kurumsal üyelik kısmından kayıt ol bölümüne tıklayarak üyelik başvurularınızı yapabilirsiniz. Sitenin kayıt kısmından tıklayın ve bireysel üyelik ya da kurumsal üyelik kısmından seçiminizi yapın. Bilgilerinizi girin ve sözleşmemizi de detaylı şekilde okuyun. Mağaza açma, ilan ile reklam verme şartları detaylı olarak düzenlenmiştir ve üyelerimizin uyması gereken önemli kurallar bulunmaktadır. Sözleşmeyi kabul etmenizden sonra, üyelik işlemleriniz değerlendirilecek ve onaylandıktan sonra, sitemizden işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

Kurumsal mağaza üyelerimiz, öncelikle mal ile hizmetlerine ilişkin kategorilerimizden seçim yapmalıdır. Buna göre, Emlak, vasıta, yedek parça, aksesuarlar ve donanımlar, ikinci ya da sıfır alışveriş kapsamında ürünler, iş makineleri ile sanayi ürünleri seçenekleri, hayvanlar alemi, kiralık araçlar, kiralık emlak gibi seçeneklerden uygun olanı tercih etmeniz gerekmektedir. İlgili kategoriler üzerinden farklı ücretlendirmeler olur ve bunu da kurumsal mağazalarımız ödemelidir. Gendinden olarak, kurumsal mağazalarımıza avantajlı paketlerimizden yararlanabilirsiniz. Mağaza paketlerimizden yararlanmak için elbette öncelikle, kurumsal üyeliğinizin onaylanması gerekmektedir. Hizmet ve mal satımlarınız için farklı paketlerimiz sizleri bekliyor. Ayrıca doping uygulamamızdan da yararlanabilirsiniz.

Doping ilanlarınızın sitemizde ön plana çıkması ve bu doğrultuda dikkat çekmesi için önemli bir uygulamamızdır. Diğer ilanlardan ayrılır ve direk hedef kitlenizin dikkatini çeker. Satış veya kiralama noktasında, yüksek bir etkileşim içinde olursunuz. Öte yandan, kurumsal ilanların sürekli yenileri eklendiğinden, eklenen bir ilanın alt sıralara inmesi söz konusu olacaktır. Bunun önüne geçmek için üst sıra paketlerimizden yararlanabilirsiniz. Bu şekilde, ilanlarınız her zaman ilk sıralarda yer alacaktır. Kategori vitrin dopingi paketi de, ürünlerinizin ilgili kategorinin vitrin bölümünde sergilenmesi ve bu noktada çok daha fazla dikkat çekmesi için ideal bir uygulamamızdır. Örneğin satılık aracınız için vitrin dopingi paketi almanız durumunda, aracınızın ilanı kategoriye tıklayanların hemen önüne çıkacaktır.

Kalın yazı dopingi paketi ise, ilanların kalın yazılar ve renkli detaylar ile dikkat çekici hale gelmesini sağlamaktadır. Bu şekilde ilanın aktif olduğu süre boyunca devam etmesi, yüksek ilgi oranını sağlamaktadır. Bir diğer paket ise acil acil olup, acil şekilde sunduğunuz ilanlarınız için idealdir. Kısa sürede satılmasını ya da kiralanmasını istediğiniz mal ile hizmetleriniz için değerlendirebilirsiniz. Güncelim uygulaması ise, geçmiş tarihlerde yaptığınız ve yayınladığınız ilanlarınızın güncel tarihlerle yeniden yayınlamanızı sağlayacaktır. Gendimden olarak, sitemiz kurumsal üyelerimiz için çok sayıda avantajlı paketler sunmaktadır. Paket içeriklerimizden çok sayıda ürününüzü rahatlıkla yayınlayabilirsiniz, ilanlarınızı uygun fiyatlarla yayına verebilirsiniz. Bu şekilde etkileşim oranlarınız çok yüksek olacaktır.