Doping Satın Alma Şartları

Gendinden sitesinde, a dan z ye ürünlerinizi ve hizmetlerini satabilecek, kendi mağazanızı açabileceksiniz. Öte yandan, alıcılar olarak da 7 24 aradığınız ürünlerin ve hizmetlerin uygun fiyatlara sitemizde olduğunu göreceksiniz. Ücretsiz olarak sitemize üyelik başvurunuzu yapabilirsiniz. Bireysel üye ve kurumsal üye olarak sitemizde yer alabilirsiniz. Buna göre, gerek özel kişi olarak, gerekse tüzel kişi olarak firmalarındaki ürünlerini ya da hizmetleri, satışa sunmak ya da kiralamak amacı ile sitemize üye olabilirsiniz. KKTC sınırlarında en etkin ve en çok tıklanan alışveriş sitesinde yer alacaksınız. Kiralık ve satılık ürün ile hizmet olanaklarından yararlanabilirsiniz ve klasik satış pazarının yanında, olağanüstü bir etkileşim içinde olacaksınız.

Online alışveriş ile müşteri potansiyelinizi artırmak için bir an önce sitemizde mağazanızı açın. Kayıt ol bölümünden, kurumsal üyelik olarak firmanızın kaydını yaptırabilirsiniz. Bireysel olarak da ürünlerinizin satışında ya da kiralanmasında bireysel üyelik başvurusu yapabilirsiniz. Kıbrıs içinde ya da adada hizmet sunmakla birlikte, farklı bir ülkeden de başvurunuzu yapabilirsiniz. Sitemiz 2017 yılında temellerini atarak, 2019 yılında aktif olarak hizmetlerine, sağlam ve güvenilir bir altyapı ile başlamıştır. Üyelik başvurunuz zaman geçirmeden ekibimiz tarafından incelemeye alınacaktır. Bundan sonra, kabul olması durumunda siz de aktif bir bireysel ya da kurumsal üye olarak ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz. Üyeliğiniz kabul edilmeden kesinlikle, bireysel ya da kurumsal anlamda,  ürün satışı yapmanız ya da ilan ekleyerek mağaza açmanız mümkün değildir.

Sitemizde kiralık ya da satılık olarak, ürün ile hizmet kategoriler son derece gelişmiş durumdadır. Buna göre, emlak olarak, konut, arsa, bina, devre mülk, işyeri, turistik tesis, olarak yatırımları seçebilirsiniz. Vasıta olarak, otomobil ve motorsiklet başta olmak üzere birçok seçenek de sizleri beklemektedir ve alım satım, kiralama yapabilirsiniz. İkinci el ve sıfır olarak, kozmetik eşyalarından, anne bebek malzemelerine, mobilyalardan, elektronik aletlere kadar birçok ürünün satışı için de ilanlarınızı ekleyebilirsiniz. Özel ders seçeneklerinde de bir hoca olarak hangi alanda ders verdiğinizi seçerek, öğrencilerinizle buluşmak üzere, ilanlarınızı verebilirsiniz. Yardımcı arayanlar, havyanlar alemi, iş ilanları, iş makineleri ve sanayi, ustalar ile hizmetler, yedek parça, aksesuar ile tuning malzemeleri de sizleri bekliyor olacak ve ilan verebileceğiniz alanlardır.

Gendinden olarak en avantajlı uygulamalardan birini doping olduğunu belirtelim. İlan sitesi olarak satıcıların mümkün olan en uygun rakamlarla ve en yüksek etkileşim ile hizmet ve ürünlerini sunmalarını amaçlamaktayız. Doping, adı üzerinde bir doping etkisi yaratan, ilanların ön plana çıkmasını sağlayan, ilk sıralarda yer alması ve bu noktada çok daha fazla etkileşim içinde olmasını sunan bir uygulamadır. Bu şekilde ilanlar çok daha fazla insan tarafından görüntülenir ve etkisi çok daha yüksek olur. Doping satın almak için üye olmak, üyelik sözleşmesine uygun şekilde hareket etmek, ilgili doping paketinin ödemesini yapmak gerekmektedir. Doping seçeneklerini inceleyerek, ilgili paketi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Üst sıra dopingi ilanlarınızın en üst sıralarda yer almasını sağlar. Kategori vitrin dopingi, ilgili kategorinin vitrininde, yani en fazla görülen yerinde ilanın yer almasını sağlamaktadır. Her iki kategori için de doping alabilirsiniz. Bu şekilde birden fazla kategoride ilanınız görünecektir. Kalın yazı dopingi ilanların çarpıcı şekilde, dikkat çeken detaylarla yazılmasını sağlamaktadır. Acil acil dopingi, kısa sürede sonuç almak isteyen ilan sahipleri için idealdir. İlanlarınız acil olarak çıkacaktır. Güncelim dopingi, eski tarihli ilanlarınızın güncellenmesi için uygun bir dopingdir. Combo doping uygulaması ile birden fazla doping de alabilirsiniz.