Vasıta kategorisinde 646 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı Fiyat İlan Tarihi Adres

Vasıta

Herkesin en büyük hayallerinden biri olan araç sahibi olmak, günümüzde artan şanslarla çok mümkün bir hale gelmiştir. Bankalar bu konuda verdikleri destek kredileri ile araç sahibi olmak isteyenlere en büyük kolaylıkları sağlıyor. Hal böyleyken günümüz şartlarında sadece doğru aracı bulmak ve anlaşmak kalıyor. Bunu başarmanın yolu ise sıfır ya da ikinci el araç ilanlarına erişim ile mümkün oluyor.

Eskiden kurulan araç pazarlarında, sınırlı araçların sunulması ile içlerinden biri arasından seçim yapılırken, ya da galeriler tarafından getirilen belli başlı modeller takip edilirken, günümüzde gelişen teknoloji ve internet hizmetleri ile bu süreç oturduğunuz yerden araç gezme fırsatlarını sizlere sunuyor. Ayrıca elinizde bulunan araçlarınızı da satmak ve değiştirmek için de internet ilanlarını kullanmak ve hemen bir müşteri bulmak da en güvenilir ve en hızlı yollardan biri olarak sizlere sunuluyor.

İlanlar İle Araç Satışlarına Ulaşma

İlanlar üzerinden pek çok insan araçlarının resimlerini ve özelliklerini sunan bilgileri yayınlar. Binlerce insanın alıcılara sunduğu bu araçlar pek çok fiyat aralığına sahip araçlardır. Kıbrıs vasıta gibi platformlar üzerinden ulaşabileceğiniz bu ilanlar, siz gibi binlerce insana sunulur. Pek çok marka ve modelin sıralandığı ve satışa sunulduğu bu platform üzerinden istediğiniz kriterlere uygun araçlara göz atabilir ve direkt olarak satışı yapan kişiyle irtibata geçebilirsiniz.

En güvenilir ve en pratik işlemlerden biri olan online ilanlara bakmak, istediğiniz pek çok aracın hem olumlu hem de olumsuz taraflarını inceleyebilme ve maddi durumunuza uygun araçlar içinden seçim yapmanıza olanak sağlar. İstediğiniz marka ve modelin pek çok rengine ve farklı özelliklerine sahip araçlarına tek bir platform üzerinden erişmeniz ve alış işlemlerini gerçekleştirmeniz mümkündür.

İlanlar Üzerinden Araç Satışı Yapma

Elinizde bulunan ya da yakınlarınızda olan araçlarınızı online ilanlar üzerinden bilgilerini sunarak satışa koymanız mümkündür. En hızlı şekilde binlerce insana ulaşım sağlayan online ilanlar, araç ilanları için en çok kullanılan platformlardan birini sizlere sunar. Eşe dosta duyurarak herhangi bir fayda sağlaması çok uzun zaman alan araç satışlarınızı, bu platformlarda çok daha kısa bir sürede, çok daha karlı satmanız mümkündür.

Pek çok kişi ilanınız için sizlere dönüş sağlar. Bu dönüşler içinde sunulan teklifleri değerlendirerek, istediğiniz fiyatlarda istediğiniz yere araç satışını yapabilirsiniz. Bu noktada yapmanız gereken Lefke vasıta ilanları üzerinden, aracınıza ait pek çok açıdan çekilmiş resim ve video eklemek ayrıca açıklama kısmına da aracınıza ait tüm detayları, doğru bir şekilde vermektir.

Aracınızla ilgili vermiş olduğunuz eksik ya da yanlış bilgi ise araç satışlarında karşınıza çıkacak en büyük engelleri ortaya koyar. Aracınızın tüm iyi taraflarını sunduğunuz gibi, güven temelli bir satış için tüm kusurlarını da belirtmeniz, ilerde başınızın ağrımasını engelleyen bir tutum olacaktır.

Araç Satımlarını ya da Alımlarını İnternet Üzerinden Yapmanın Avantajları

Eski dönemlerde uygulanan aracın üstüne ilan asma, araç pazarlarında araçları satışa çıkarma ya da galerilere sunma gibi durumların aksine, araçlarınızı internet ortamından çok daha avantajlı bir şekilde satmanız mümkündür. İnternetin sağladığı yararlar içinde bulunan ilan alıp verme konusu, bu platformlar üzerinden yapıldığında pek çok avantajı da sizlere sunar.

 İlanlarınızı ücretsiz olarak verebilirken, aynı anda tek bir ilanla binlerce insana da kısa sürede ulaşmasını sağlar. Ayrıca kendiniz de bir araç modeli aradığınızda pek çok özelliği ile sizlerin önüne de binlerce model saniyeler içinde ulaşır ve araç seçenekleri sunar. Bunların yanı sıra bir ilanı beğendiğinizde ilan sahibi ile anında iletişim kurabilir, araçla ilgili istediğiniz soruları sorabilir ve fiyat teklifleri sunabilirsiniz.

 Kendi ilanlarınız için de müşteriler kısa sürede sizlerle iletişime geçerek, ilanlarınız hakkında sorular sorarak alış ihtimalini arttırır. Bunun yanı sıra gezerek ve araçların takibini normal yollardan yaparken yaşayacağınız zaman ve enerji kayıplarının önüne geçerek, bu konularda tasarruf yapmanızı sağlar. Evinizde çayınızı, kahvenizi içerken araç satma ya da alma işlemlerini gerçekleştirme lüksü bu ilan platformları ile ayağınıza kadar geliyor.

Çeşitli Araç Alım ve Satımı

Vasıta denildiğinde akla ilk gelen kişisel otomobiller olsa da, bu platformlar üzerinden dört tekerli ve iki tekerli pek çok araç ilanlarına ulaşabilir, ilanlarınızı ücretsiz yayınlayabilirsiniz. Arazi araçları, motosiklet çeşitleri, ticari araçlar, hava araçları, karavan, ATV hatta deniz araçları gibi pek çok seçenek Girne vasıta ilanları üzerinden görüntülenebilmektedir. Ayrıca kiralanabilir araçlar kategorisinde de pek çok farklı araçların kiralanması ve kiraya verilmesi de mümkündür.

Ticari Araçlar

Pek çok kategorinin görüntülenebildiği ve incelenebildiği bu ilan ortamında, ticari araçlar şahsi otomobillerden sonra çok hareketlilik yaşanan bir kategoridir. Çok fazla araç çeşitliliği sunan bu kategoride, minibüs ya da midibüs gibi araçların yanı sıra, otobüs, çekici, taşıyıcı, dorse, kamyon, oto kurtarıcı, römork ve kamyonet ilanlarına da ulaşmanız mümkündür. Bunun yanı sıra elinizde bulunan bu araçları kiralamak ya da satışa sunmak da yine internet ilanları ile mümkün olmaktadır. Ticari hat ve ticari plakalar da yine bu kategori altında inceleyebileceğiniz ya da satış ve kiralama yapabileceğiniz araçlardan bazılarıdır.

Elektrikli Araçlar

Her insanın maddi durumu ve zevkleri farklıdır. Tüm bu zevklere göre düzenlenen sitemiz sayesinde her türlü araca ulaşım sağlayabileceğiniz gibi, elektrikli araç çeşitlerini de görüntülemeniz mümkündür. Bu araçların içinde en çok tercih edilen elektrikli motosiklet grubu, pek çok model ve seçeneği ile satışa sunulur. Uygun fiyatlardan daha yüksek fiyatlara kadar farklı bir fiyat skalasına sahip olan bu araçlar, iki tekerli ve üç tekerli olabilmektedir.

  Kullanım amacınız ve işlevine göre seçim yapmanız mümkün kılınır. Ayrıca elinizde bulunan ve kullanmayı düşünmediğiniz ya da değiştirmek istediğiniz tüm elektrikli araçlarınızı da site üzerinden yayınlamanız mümkündür. Elektrikli ATV, elektrikli scooter gibi araçların yanı sıra, golf arabası, elektrikli kamyonet, elektrikli shuttle gibi hizmet araçlarını da bulabilirsiniz.

Hasarlı Araçlar

Günümüzde pek çok trafik kazası meydana gelmektedir. Bu süreçte araçların bazıları hafif hasarlar alırken bazıları ise kullanım dışı hale gelebiliyor. Hurda olarak lanse edilen bu araçlar, belli başlı parçaların tekrar kullanımı için satışı yapılan araçlardır. Bunun yanı sıra ruhsatsız ve plakasız araçlar da yine bu kategori altında toplanır.

 Trafikten çekilmesine karar verilmiş çekme belgeli araçlar da yine satışa sunulan araçlar olmaktadır. Elinizde bulunan araçların kazalı olması ya da çekme belgesi bulunması gibi durumlar için Mağusa vasıta ilanları üzerindeki hasarlı araçlar kategorisinde yayınlamanız mümkündür.

Kiralık Araçlar

Herhangi bir sebeple bir şehirde ihtiyaç duyduğunuz kiralık araçlara günlük, haftalık ya da aylık gibi seçeneklerle sahip olabilirsiniz. Anlık olarak gelişen bazı durumlar için firmalardan ya da sahibinden yayınlanan bu ilanlarda, pek çok model ve marka hizmete sunulur. Siz de elinizde bulunan araçlarınızı aynı şekilde günlük ya da haftalık gibi ücret tarifelerini belirterek kiralama yapabilirsiniz. Sitemiz her türlü araçlar için ilan vermenizi ya da ilanlara başvuru yapmanızı sağlayan, en güvenilir sitelerden biri olarak hizmet verir.