VasıtaModifiye Araçlar kategorisinde 1 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı Fiyat İlan Tarihi Adres

Modifiye Araçlar

Modifiye araçlar teknik anlamda sürücülerin doğrudan zevkleri doğrultusunda aracın bazı sistemlerinde özel değişiklikler gerçekleştirdiği modellerdir. Özellikle genç yaş kuşakları tarafından tercih edilen bu araç modelleri avantajlı ikinci el otomobil sitesi üzerinden satışa sunuluyor. Platform üzerinden en uygun fiyatlardan en gözde ve şık ikinci el modifiye araç modelleri yer alıyor. Modifiye araçlarda özellikle renk tonu ve egzoz sisteminde değişiklikler yapılabiliyor.

Aracın daha yüksek adrenalinli bir görünüme sahip olması açısından sürücüler bu gibi değişiklikleri ilgili oto servisi üzerinden talep edebiliyor. Modifiye araç modelleri birçok farklı modeller üzerinden imal ediliyor. Bu modeller Türkiye ve Kıbrıs araç piyasalarında yoğun olarak alınıp satılıyor. Dolaysıyla modifiye araç modelleri geniş kullanıcı kitlesine sahiptir. Profesyonel hizmet sunan ve Güzelyurt bölgesinde hizmet veren sitemizden yaralanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Modifiye Araçların Özellikleri

Estetikli ve modern bir görünüme sahip olan modifiye araçlar Kıbrıs’ın en kaliteli ikinci el oto alım ve satım sitesi sayesinde 7/24 alım ve satıma sunuluyor. Modifiye araç türleri geniş özelliklere sahip olmakla birlikte en iyi araç modelleri arasında bulunuyor. Zeminden maksimum yükseklikte bir dizayna sahiptir. Dolaysıyla bu modeller zorlu arazi şartlarında dahi yüksek performans gösteriyor.

Modifiye araçlar tunning yani özellikle motor düzeneğinin A’dan Z’ye kadar değiştirilmesidir. Bu araçlarda özellikle motor sisteminde değişiklikler gerçekleştirilerek daha yüksek performanslı motorlar takılabiliyor. Bu doğrultuda aracın daha uzun soluklu olarak performans sergilemesi sağlanıyor. Modifiye araçlar ters dönebilme kapasitesine sahiptir. Dolaysıyla bu modeller özellikle araç gösterilerinde yoğun olarak tercih görüyor.

Modifiye Araçların Avantajları

Modifiye araçlar Lefkoşa bölgesinden kurumsal web sayfasından dünya çapında satın alınıyor. Bu araç modelleri bugün sadece ülkemizden değil Avrupa genelinden de alınıp satılıyor. Dolaysıyla modifiye araç modelleri en avantajlı ve düşük yakıt harcamalı modellerdir. Modifiye araçların en büyük avantajlı motor ve egzoz sisteminin kolayca değiştirilebilir ve performansının yükseltilebilir olmasıdır. Fakat bu işlemlerin mutlaka profesyonel oto servisleri üzerinden gerçekleştirilmesi gerekiyor. Hatalı yapılan işlemler beraberinde araç kalitesine de zarar verebiliyor.

Modifiye araçlar uygun fiyatlı modeller olduğundan kullanıcılarına düşük bir maliyet sunar. Ancak özellikle motor sistemi performansının yükseltilmesi istenildiğinde yüksek maliyetler sunabiliyor. Modifiye araçlar şehir merkezleri haricinde kırsal bölgeler üzerinden de güvenle kullanılıyor. Bu araçların hız oranları ise pek çok araçlara oranla daha yüksek olabiliyor.