Mağaza Açma Şartları

KKTC genelinde, ürün ile hizmet satışlarınızı etkili şekilde yapabileceğiniz sitemiz Gendinden de üye olarak, siz de satışlarınızı katlayabilirsiniz. Bireysel olarak ya da kurumsal olarak üyelik işlemlerinizi yapabilirsiniz. Sitemiz Kıbrıs dahilinde mazağa, dükkan, firma, esnaf olarak hizmet ile mal satışları ya da kiralamaları yapan kişileri de üye olarak beklemektedir. Siz de kurumsal üyelerimizden biri olarak, sitemizde mağaza açabilirsiniz. Avantajlı mağaza açma paketleri ile ilanlarınızı yayınlayabilir ve reklam verebilirsiniz. Mağaza açma şartları, üyelik sözleşmesi kapsamında maddeler halinde sunulmaktadır. Ayrıca iletişim kurarak, sitemizden şartları detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Gendinden.com üzerinden sorularınıza yanıt alabilirsiniz ve iletişim kısmından, ad ile soyad, e posta adresi, konu ile mesajınızın içeriğini hazırlayacak iletebilirsiniz.

İletişim kurmak için, ayrıca, çağrı merkezi ve whatsupp hattı üzerinden, 0 542 850 49 48 telefondan iletişim kurabilirsiniz. Kiralık ve satılık ilanlarınızı vermek için kurumsal mağaza açmanız kesinlikle üye olmanızla gerçekleşebilir. Buna göre, sitemizin kayıt ol kısmından, kayıt başvuru işlemlerinizi başlatmalısınız. Kayıt ol kısmında başvurduğunuzda, ilk olarak üyelik türü olarak bireysel ya da kurumsal seçimi yapmalısınız. Mağaza açmak isteyen firmalarımız kurumsal üyelik başvurusu yapmalıdır. Bundan sonra, ad soyad, e posta adresi, cep telefonu bilgilerinizi girmelisiniz ve şifre oluşturmanız söz konusu olacaktır. Gerçek kişiler için tc kimlik numarası, şirketler için şirket türü, firma ünvanı, vergi dairesi ile vergi numarası bilgileri, firma adresi bilgilerinizi tam ve doğru olarak girmelisiniz. Doğrulama kodunu girmenizden sonra, sözleşme kabulüne ilişkin beyanınızla başvurunuz başlamış olacak.

Üyelik başvurularınız değerlendirecek ve olumlu sonuç almanızdan sonra, mal ya da hizmetleriniz için seçim yapmalısınız. İlan sitesi olan Gendinden sitesinde, ürünler için kategoriler bulunmaktadır. KKTC çapında, etkili ve güvenli işlem yapabileceğiniz sitemizde, etkin olmak için öncelikle hangi kategoride ürünlerinizi sunacaksınız, bunu seçmelisiniz. Kategoriler, Emlak kategorisi olarak satılık ile kiralık taşınmazlar, vasıta seçenekleri olarak, otomobil, motorsiklet ve hemen tüm araçlar, ikinci el ve sıfır durumda alışveriş seçenekleri, özel ders verenler için seçenekler, yardımcı arayanlar ilanları, hayvanlar alemi, iş ilanları, iş makineleri ile sanayi ürünleri, ustalar ile hizmet seçenekleri, yedek parça, aksesuar ile tuning kategorilerinden seçiminizi yapmalısınız. Her kategori kapsamında mağazalar için ayrı ücretlendirme sistemi bulunur. Seçimizi ve ödemenizi yapmanızdan sonra hesabınız ve satış, kiralama sisteminiz aktif hale gelecektir.

Örneğin, bir nakliye firması iseniz, bu durumda sunum için seçiminizi, ustalar ve hizmetler kategorisi üzerinden yapacaksınız. Avukatlık büronuz için eleman ilanı vermek istiyorsanız, bu durumda, sitenin iş ilanları kategorisinden, avukatlık ve hukuk bölümü üzerinden yapmanız söz konusu olacaktır. Mağaza açmanız ve öncesinde üyelik başvurunuzu yapmanızdan önce, site, kurumsal üyeler ve alıcılar noktasında önemli hak ile yükümlülükler içeren sözleşmenin doğru şekilde değerlendirilmesi gerekmektedir. Bu nedenle, incelemenizi sağlıklı şekilde yapmalısınız.

Mağaza üyelerimiz sitede, hesaplarında yer alan bilgilerini alabilir ve kendi portföylerinde olması için kaydedebilirler. Ancak işbu kayıtların alınmasında, hukuki ve cezai sorumluluk üyenin kendisine aittir. Mağaza sahipleri, ürün tanıtımlarında, ilanlarında ve reklamlarında ahlaka aykırı, porno içeren, suç teşkili olan bilgiler ekleyemez ve yayınlayamaz. Bu şekilde bir içeriğin olması durumunda ise, üyelik dondurma ya da çıkarma işlemlerine varan yaptırımlar uygulanabilir. Mağaza açan üyelerimiz ilanlarının çok daha etkin şekilde yayına çıkması ve ilgi çekmesi için sitenin doping hizmetlerinden ve uygulamalarından yararlanabilirler. İlanların ön plana çıkması ve etkili şekilde görünmesi için doping uygulaması, çeşitli seçenekleri ile tercih edilebilir.