Nasıl Mağaza Açabilirim?

KKTC sınırları içinde mükemmel satışın ve kiralamanın adresi olan Gendinden ile tanıştınız mı. Tanışmadıysanız, artık bir an önce yapmalı ve siz de ürünlerinizi ve hizmetlerinizi satmak ve kiralamak için sitede mağazanızı açmalısınız. Sitede hem Kıbrıs sınırları içinde, hem de Türkiye ve Avrupa Ülkeleri başta olmak üzere, birçok ülkeden üyeler yan alıcılar sizleri bekliyor. Onların üyelikleri ile geniş bir hedef kitlesine ulaşacak, tüm ada genelinde ürünlerinizin satışını ya da kiralama yapabileceksiniz. Satılık ve kiralık olarak ürünlerinizi hizmet sistemine sokacaksınız. Bir ilan sitesi olan Gendinden adanın en aktif alışveriş portalıdır. Hem bireysel üye olarak, hem de kurumsal firmalar olarak kurumsal üye statüsünde üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kurumsal üye statüsünde profesyonel olarak ürün satışı yapan firmalar gerçek kişi ya da tüzel kişi olarak mağazalarını sitemizde 7 24 başvuru yaparak açabilirler. Öncelikle, siteyi aktif şekilde kullanmak için gerek satıcıların, gerek alıcıların kesinlikle üyelik başvurusu yapmaları ve bunun da onaylanması gerekmektedir. Kayıt ol kısmından bunu kolayca yapabilirsiniz. Mağaza açmak için ilk adımınız bu olacak. Gendinden. com a tıklayın ve kayıt ol kısmından başvurunuzu yapın. Mağaza açmak için kurumsal özellikle, düzenli aralıklarla ve profesyonel olarak ürün satışı yapmanız gerektiğinden, üyelik türünü bireysel üyelik, kurumsal üyelik seçeneğinden kurumsal üyelik olarak seçmeniz gerekmektedir.  Bundan sonra, ad soyad, e mail, parola, t.c. kimlik no bilgileri, şirket türü olarak, şahıs şirketi ya da anonim şirket ya da limited şirket seçeneği, firma ünvanı, vergi dairesi ve vergi numarası, firma adresi olarak iletişim bilgilerinin de yer alması lazımdır.

Doğrula kodunu girecek, şifre belirleyeceksiniz. Bu şekilde, her zaman güvenli girişlerinizi yapabileceksiniz. Bundan sonra, kullanıcı sözleşmesini inceleyiniz. Bu kurallar emredici olup, ihlali durumunda üyeliğin sonlanması gibi ciddi durumlarla karşılaşabilirsiniz. İncelemenizi yapınız, okudum onaylıyorum beyanınızla birlikte üyelik başvurunuzu göndermiş olacaksınız. Kurumsal mağaza açmak için üyelik başvurunuzun incelenmesi ve onaylanması sürecini izleyeceksiniz. Onaylanma işlemi ile, siteye mağaza açmak üzere başvurunuz gerçekleşecek. Bundan sonra, kategoriler üzerinden seçiminizi yapmanız gerekmektedir. Emlak yani taşınmaz satım ya da kiralama, araç yani vasıta kategorisi, ikinci el ya da sıfır olarak alışveriş seçeneklerinde, güvenlik kameraları, bilgisayar, cep telefonu, anne ile bebek ürünleri, antika ürünler, bahçe ve yapı market ürünleri gibi akla gelen hemen her ihtiyaca ilişkin malzemelerin kategorileri, özel ders verenler için ilgili yabancı dil, bilgisayar, çocuk gelişimi, direksiyon ve birçok diğer konuda ders vermek isteyenler için kategoriler, yardımcı arayanlar, hayvanlar alemi kategorisinde aksesuarlar, akvaryum balıkları, büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar gibi kategoriler ilgili ürün ya da hizmetinize göre sizleri bekliyor.

İş ilanları, iş makineleri ile sanayi ürünleri kategorisi, ustalar ve hizmetler, yedek parça, aksesuar ile tuning ürünleri kategorileri de mağaza açmak istediğiniz kategoriye göre seçmeniz için sizleri bekliyor. Kıbrıs genelinde a dan z ye tüm ihtiyacın karşılandığı adreste, sizlerin de seçim yapması için kategoriler hazır ve her kategorinin ücretlenmesi farklıdır. Seçime göre ücretlendirmeniz belirlenecek ve bu ödemenizi tamamlamanızla birlikte artık aktif olarak mağazanızı açacaksınız.

Elbette kullanıcı sözleşmesi kapsamında, mağaza sahipleri olan üyelerimizin birtakım sorumlulukları bulunmaktadır. Buna göre, haksiz fiil ve haksız rekabet içeren, suç unsuru taşıyan, ahlaka aykırı ya da porno içerikli şekilde eklenmesi mümkün olmayan içeriklerin ilanlarda yer alması kabul edilemez. Bir başka firmayı karalayan ya da içerikleri gerçek olmayan bilgilerin de yer alması söz konusu değildir.