Doping Nedir?

Gendinden.com Doping
 
gendinden.com dopingleri, ilanlarınızı ön plana çıkartır, benzerlerinden ayrıştırır. İlanlarınız çok daha fazla kişi tarafından görüntülenir ve alıcısına hızlıca ulaşır. Böylece siz de en kısa sürede satar veya kiralarsınız.
Üst Sıra
İlanınız zaman geçtikçe, yeni ilanlar yayına alındıkça arama listelerinde arka sıralara düşebilir. İlanınızın arama listelerinin sadece Gelişmiş Sıralama seçeneğinde en üst bölümünde kalarak öncelikli listelenmesi ve daha fazla görüntülenmesi için Üst Sıradayım alabilirsiniz.
Detaylı Bilgi
Kategori Vitrin Dopingi
İlanınızı bulunduğu kategorinin sayfasında, vitrin bölümünde sergilemek için Kategori Vitrini alabilirsiniz. Mesela, satılık/kiralık eviniz için Kategori Vitrini aldınız. İlanınız hem Emlak sayfasında hem de Konut sayfalarında Kategori Vitrini bölümlerinde yer alır.
Detaylı Bilgi
Kalın Yazı Dopingi
İlanınız arama listelerinde ‘kalın harflerle yazılı ilan başlığı ve renkli çerçevesiyle yer alsın, kendini göstersin istiyorsanız Kalın Yazı & Renkli Çerçeve alabilirsiniz. Üstelik Kalın Yazı & Renkli Çerçeve, ilanınızın yayında kaldığı süre boyunca devam eder.
Detaylı Bilgi
 
Acil Acil Dopingi
Hemen satmam/kiralamam lazım" diyorsanız Acil Acil alabilirsiniz. İlanınız hem ana sayfa sol menüde yer alan Acil Acil özel kategorisinde yer alır. Hem de arama listelerinde Acil Acil etiketiyle diğer ilanların arasında dikkat çeker ve alıcılara kendini gösterir.
Detaylı Bilgi
 
Güncelim Dopingi
İlan giriş tarihinizin eskidiğini düşünüyorsanız veya uzun zaman önce satmaktan/kiralamaktan vazgeçip yayından kaldırdığınız ilanınızı tekrar yayına almak isterseniz Güncelim alarak ilan tarihinizi yenileyebilirsiniz. İlan tarihi eskidikce kullanıcıların ilanın gecerliliğinde emin olması gerekir.
Detaylı Bilgi
Combo Doping
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Detaylı Bilgi