Sık Sorulan Sorular

Gendinden nasıl bir sitedir

Gendinden Kıbrıs sınırları içinde bulunan tüm bireysel ya da kurumsal olarak ürün veya hizmet satmak, kiralamak isteyen özel ve kişilerin buluştuğu bir adrestir. Güvenli bir altyapı ile online alışveriş esaslarına dayalı olarak hizmet sunar. 7 24 ürün alımı ya da kiralaması yapılabilir. 2019 yılından bu yana aktif olarak hizmet verilmektedir.

Nasıl üye olurum

Sitemizin ana sayfasında bulunan, kayıt ol, bölümüne tıklayarak tamamen ücretsiz şekilde üyelik başvurunuzu yapabilirsiniz. Sizde istenen ad soyad, iletişim bilgileri ya da firma bilgileri ayrıntılarınızı eksiksiz şekilde doldurmalısınız. Kullanıcı sözleşmesini de okumayı ihmal etmemelisiniz. Üye olarak, alıcı sıfatıyla alım ya da kiralama yapabilir, satıcı olarak da ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi satışa çıkarmak için ilan verebilirsiniz. Bir sorun yaşamamak için bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olmalısınız.

Parolamı Unuttum, Giriş Nasıl Yapabilirim

Parolanızı unuttuysanız, yeni bir şifre, parola oluşturmanız gerekir. Bunun için, üye giriş kısmında yer alan, şifremi unuttum bölümüne tıklamalısınız. E posta adresinizi girmenize istenecektir. Cep telefonu numaranıza ya da bu bilgi bulunmuyorsa, em posta adresinize şifre linkiniz gönderilecektir. Yeni şifre oluşturma işleminizi bu şekilde gelecek yönlendirme ile yapabilirsiniz.

Nasıl İlan Verilir

Üyelik başvurunuzun onaylanmasından sonra ilan verebilirsiniz. Üye girişinizi yapmanızdan sonra, ilan ver butonuna tıklayınız. Kategorinizi belirleyiniz ve devam ederek bilgilerinizi giriniz. Buna göre, ilan başlığınızı ve açıklamalarınızı yazınız. Ürün fiyatını belirleyiniz. Elinizde varsa video ya da fotoğraf da ekleyiniz. ödeme tercihinizi ve bilinmesini istediğiniz özel detaylarınız varsa bilgi olarak ekleyiniz. Birkaç saat içinde editörlerimiz tarafından gerekli inceleme yapılacak ve ilanınız yayınlanacaktır.

İlan Verme Kuralları

 Kullanıcı sözleşmesi içeriğinde, ilan verme kuralları detaylı şekilde yer almaktadır. Buna göre, ahlaka aykırı içerikler, porno ve benzer olumsuz etki bırakan bilgilerin, fotoğraf, video gibi eklerin ilanlarda yer alması kesinlikle kabul edilmez. Karalayan, hakaret içeren, rekabet kurallarına aykırı içerikleri olan ilanlar da kabul edilmez.

Cep Telefonu Üzerinden CO onayı nedir

Bu sistem güvenli alışveriş yapılmasını sağlar. Cepten onaylı üyelik alınması demek, cep telefonunun kişiye ait olduğuna dair teyit bilgisinin alınması anlamına gelmektedir. Bu sistem ile satıcılar, alıcıları ya da kiralayanları üzerinde bir güven oluşturmaktadır. Ayrıca, daha hızlı alışveriş yapılmaktadır.

Doping Nedir, doping satın alma kuralları nelerdir

İlanlarınızın çok daha etkili ve avantajlı şekilde yer alması ve alıcılar tarafından etkileşimlerin çok daha yüksek olması için doping alabilirsiniz. Bir ya da birkaç dopingin aynı anda alınması mümkündür. Doping paketlerinden seçim yaparak, ödeme sayfanızdan ilgili paketin ya da paketlerin ödemesini yapabilirsiniz. Kiralık ya da satılık ilanlarında doping alabilirsiniz, yani tüm ilanlar için geçerlidir. Hesabınızda aldığınız paket ve geçerlik süresi detayları size aktarılacaktır.

Üst sıra dopingi, kategori vitrin dopingi, kalın yazı dopingi, acil acil dopingi, güncelim dopingi, biden fazla dopingi içeren kombo doping paketlerinden seçim yapmak mümkündür.

Nasıl Ürün Satın Alabilirim

Üye olmadan satın alma ya da kiralama işleminin yapılması mümkün değildir. Öncelikle üyelik başvurusu ile başvurunuzun tamamlanması gerekir. Satın almak istediğiniz ilanı hemen al butonundan almanız mümkündür. Bilgileri ise ödeme sayfasında göreceksiniz ve öncelikle inleyebilirsiniz. Bundan sonra ödeme kısmına geçebilirsiniz. Geri al seçeneği ile tekrar ilana dönebilirsiniz. İlk olarak teslimat ile fatura adresi kısmını doldurmanız gerekmektedir. Bilgilerinizi bir teslimat sorunu olmaması için doğru şekilde girmeye dikkat ediniz. Daha önce kayıtlı bir adresiniz varsa, yeni bir adres de ekleyebilirsiniz.

Ödeme kısmında, ödeme bilgilerinizi doğru şekilde giriniz. KKTC genelinde, iyzico, mastercard, maestro, visa ve troy, Amerikan express ödeme sistemlerinden ödemelerinizi yapabilirsiniz. Sistemde kayıtlı ise o kart bilgileri üzerinden ödemelerinizi yapabilir ya da yeni bir kart ekleyebilirsiniz.