İlan Verme Kuralları

Gendinden Kıbrıs ın en kapsamlı ve güvenilir alm satım kiralama sitesidir. Hem satıcı olarak, hem de alıcı olarak sitemize üye olarak ihtiyaçlarınıza cevaplar alabilirsiniz. Sitemizde taşınmazdan, taşıtlara, küçük ya da büyü çağlı eşyalardan, elektronik eşyalara, özel ders, yardımcı gibi seçeneklere kadar birçok ihtiyacınıza cevap bulabilirsiniz. Bireysel anlamda üye olarak sadece tek bir ürünü, gerek sıfır, gerekse ikinci el olarak satışa çıkarabileceğiniz gibi, kiralık olarak taşınmanızı da sunabilirsiniz. Ayrıca, kurumsal olarak mağazalar da ürünlerini sitemizden gerekli başvuruları yaparak satışa çıkarabilirler. Öncelikle sitemizde üye olmalı, üyeliğiniz de onaylanmış olmalıdır. Bireysel olarak üyelik ya da kurumsal anlamda üyelik almak ve mağaza açmak için belirli ilan verme kurallarını değerlendirmeniz gerekmektedir.

Gendinden sitemizde, kiralık ve satılık seçeneklerinde ilanlarını verebilirsiniz. Üye olmadan önce, kullanıcı sözleşmesini okudum ve onayladım seçeneğini bulacaksınız. Sözleşme içerikleri, gerek sitemiz, gerekse alıcılar ve satıcılar için önemli yükümlülükler ve hakla içermektedir. Okumanız son derece önemlidir. İlan verme kuralları olarak, site üzerinden yapılan işlemlerde sorumluluk, site üyelerimize aittir. İlan içeriklerinde, karalama, hakaret, ticari anlamda iftira atmak, tehdit ya da taciz içerikleri olan bildirimler yapmak kesinlikle yasaktır. Hukuka aykırı bu şekilde fillerin yapılması kesinlikle site yönetimi tarafından kabul edilmez. Portal altyapısının aşırı yükleme ile ya da gereksiz bilgilerle doldurulması da kabul edilmemektedir. Bu noktada, ahlaka aykırı, porno içerikleri olan, yüz kızartıcı bilgilerin yüklenmesi de kesinlikle onay almaz. Bu şekilde içerikler ne ilanlardan, ne de reklamlarda kesinlikle yer alamaz.

Üyelerin, portal üzerinden yayınladıkları ilanlardaki bilgileri, doğru, tam ve hukuka uygun şekilde sunduklarını kabul ederler. Mal ve hizmetlere ilişkin tanıtımların bu şekilde olması üyeler için istisnası kabul edilmeyen bir sorumluluktur. Hukuki anlamda, üyelerin, üzerinde mülkiyet ya da tasarruf sorumluluğu olmayan mal ve hizmetin ilanı verilemez. Üyenin kendine ait olmayan bir ürün ya da hizmetin ilanını vermesinde, üyelik hemen askıya alınır ve ilerleyen şekilde üyelikten geçici ya da sözleşmenin feshi ile çıkarma işlemi de yapılabilir.

Üyelerimiz, sözleşme kapsamında, fikri hakların korunması, tüketicinin korunması, haksız rekabet, insan hakları, reklam kanunlarına aykırı ilan vermeyeceğini ve reklam sunmayacağını taahhüt eder. Gerek bilgiler, gerekse resim ve videolar noktasında bu kurallar geçerlidir. Üyelerimiz kategoriler arasından, sunmak istedikleri mal ya da hizmete göre seçimlerini yaparlar ve ücretlerini de bu kategorilere göre yaparlar. Üyelik başvurusunun yapılması, sözleşme şartlarına uygun içeriklerde ilan ile reklamların hazırlanması yanında, ücretin de ödenmesi yayınlanma için gerekmektedir. Yukarıda belirtilen ilan verme kurallarına uymaması ile üyelikten çıkarılan bir kişinin farklı bilgilerle de olsa tekrar portala üyelik başvurusu yapması da kabul edilmez. Bu nedenle, gerekli yasal koşullara uyulması çok önemlidir.

Sitemiz KKTC genelinde, tüm şehirler ve noktaları kapsayacak şekilde, tüm ülke genelinde hizmet sunmaktadır. Kapsamlı ilan sitesi dahilinde, emlak seçenekleri olarak, kiralık ve satılık taşınmazlar, vasıta olarak taşıt seçenekleri, sıfır ürünler ve ikinci el olarak sayısız seçenekte ürünler, özel ders veren hocaların ilanları, yardımcı arayanlar için ilanlar, hayvanlar alemi ilanları, iş ilanları, iş makineleri ile sanayi, ustalar ve hizmetlerin ilanları, yedek parça ve aksesuar ilanları yer almaktadır. İş ilanlarından taşınmaz alım satımlarına, günlük küçük parça eşyaların alım satımına kadar, gerek mal, gerekse hizmetlerin alım satımlarında seçenekler çeşitli olarak sizleri beklemektedir. Ada da günlük hayatın işlemesi noktasında, ihtiyacınız olan tüm seçenekleri sitemizde bulabilirsiniz.