Hakkımızda

Kıbrıs içinde, güzel adamızın neresinde olursanız olun, ihtiyacınız olan her şeye Gendinden de ulaşabilirsiniz. Sitemizin kurulma adımları 2017 yılında atıldı ve 2019 yılında ise aktif olarak hizmetleri sunmaya başladık. Sizlerin ihtiyacınız olan herşeyi, donanımlı bir altyapı ile size ulaştıracak çok önemli bir adresi oluşturduk. Ekibimiz alanında son derece uzman, donanımlı ve eğitimli bir kadrodan oluşmaktadır. Dinamik, yenilikçi, müşteri memnuniyetine önem veren, verimli, güven unsuru ön planda olan, aile gibi, takım ruhuna, ekip çalışmasına inanan, ayrıca, bir o kadar da bireysel gelişmeye ve hizmete inanan ekibimizle sizlerleyiz. Ülkemizin, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti nin kanuni düzenlemeleri kapsamında, tüm yasal gereklilikleri yerine getirerek sizlere güvenilir hizmeti sunmaktayız. Fiyatlarımızın ekonomik çizgisinden de memnun kalacaksınız. Önemli olan üyelerimin memnun kalması ve aynı zamanda bütçelerine hitap edecek rakamların da sitemizden uygulanmasıdır.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla, bundan sonra da sizleri memnun etmeye devam edeceğiz. Sitemizde aradığınız herşeyi bulmaktasınız ve bulmaya da devam edeceksiniz. Yedinden yetmişe her yaş grubu için ihtiyaçlarınızı karşılayacaksınız adresimizden. Bir ilan sitesi olarak işlev sunan adresimizde, aradığınız tüm ürünleri, gayrimenkulden araca, beyaz eşyadan, günlük ihtiyaç malzemelerine kadar bulacaksınız. Ürün kategorilerimizden bahsedecek olursak, emlak seçeneklerinde, satılık ve kiralık, vasıta, ikinci el ürünler ve sıfır alışveriş seçenekleri, özel ders verenler, yardımcı arayanlar kategorisi, hayvanlar alemi, iş ilanları, iş makineleri ile sanayi ürünleri, ustalar ile hizmetler kategorisi, yedek parça, aksesuar ve tuning ürünleri olarak kategorilere ayrılmaktadır.

Sitemizden dükkan açarak ürün satışlarınızı yapabilirsiniz, ayrıca reklam seçeneklerimizden de faydalanabilirsiniz. Sitemizde reklamlarda ürünlerinizin yer alması demek, direk etkili bir tanıtım yapmanız demektir. Reklam kampanyalarımızla tanıtımlarınızı ekonomik paketlerimizden yararlanarak avantajlı şekilde yapacaksınız. Ücretsiz 20 adet doping paketi, Ücretsiz 3 aylık mağaza paketi, Tüm ilanlar kategori dopingi ve ana sayfa slider reklamı paketlerimizi inceleyiniz ve değerlendiriniz. Kategori reklam sistemimizden yararlanarak son derece önemli tanıtım ve hedef kitle ulaşım imkanını elde eden üyelerimiz olduğunu belirtelim. Kategori reklam sistemimiz ile hedeflediğiniz kitleye direk olarak ulaşma şansınız olacaktır. Bu şekilde direk bir etkileşim sağlayacaksınız. Ürün detay bilgilerinin alt kısmında yer alması etkili bir temas sağlamaktadır. Mobil versiyonda da bu reklamın yer alması, kullanıcıların direk Gendinden mağaza sayfanıza tıklamanızı da sağlar.

Bu noktada sitemize özel doping sisteminden de bahsetmekte fayda var. Doping ilanların ön plana çıkmasını sağlayan, bu şekilde daha çok ilgi görmesini, etkileşime girmesini sağlayan bir uygulamadır. Satılma ya da kiralanma süresi çok daha kısa olur. Üst sıra uygulamamız ise, ilanlarınız yeni ilanlar geldikçe giderek alt sıralarda kalmasını önler. Bu şekilde her zaman ilanınız ilk sıralarda yer alır, etkisi olur. Kategori vitrin dopingi sistemi ile ürününüzün özelliklerine uygun şekilde birden fazla kategoride aynı anda yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. KKTC sınırları içinde en etkili alım satım kiralama sitesi olan adresimizi elbette Türkiye ve diğer ülkelerden de kullanabilirsiniz. Yurtdışında olduğunuz zamanda ürünleri inceleyerek alışveriş ya da kiralama yapabilirsiniz. Satıcı olarak da sistemimize kaydolabilirsiniz. Sitemizde iki şekilde üyelik mevcuttur. Alıcı olarak, bireysel üyelik, satıcı olarak ise kurumsal üyelik seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. Bireysel anlamda üye olmak ya da mağaza açmak için kurumsal üyelik seçeneklerinden yararlanmak 7 24 elinizde ve mümkün. İlan sitesi ana işlevi olan Sitemizle tanışmak, üye olmadan önce detaylı bilgi almak isteyebilirsiniz. İletişim kurmak için sitemizden iletişim kısmına tıklayın ve ad soyad, e posta adresi, konu ve mesajınızı girerek gönderebilirsiniz.