VasıtaHasarlı Araçlar kategorisinde 1 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı Fiyat İlan Tarihi Adres

Hasarlı Araçlar

Hasarlı araçlar, herhangi bir araç modelinin kaza sonrasında tamir edilmesi durumunda dahi dış görünümünde herhangi bir farklılık söz konusu olmamasıdır. Dolaysıyla hasarlı araç modelleri bu durumda satın alınmadan önce gerekli kontrollerin profesyonel servis firması üzerinden gerçekleştirilmesi önemlidir.

Hasarlı araç modelleri profesyonel ikinci el otomobil alım ve satım sitesi üzerinden uygun fiyatlar üzerinden satışa sunuluyor. Bu modeller çeşitli nedenler sonucunda hasarlı olarak kayıt edilmiştir. Dolaysıyla satın alınmadan önce aracın ne gibi hasara maruz kaldığı hakkında araç sahibi üzerinden bilgi elde edilmelidir. Hasarlı araç modelleri hasarlı olması sebebiyle ayrıca daha düşük bir maliyet sunar. Ancak ciddi anlamda hasarlı olması beraberinde yeni sahibinin yüksek harcamalar yapmasına neden olabiliyor.

Hasarlı Araçların Avantajları

Hasarlı araç modelleri Girne bölgesinde karşınıza çıkıyor. Bu modeller uygun bir şekilde satın alındığında bazı avantajlar sağlıyor. Yüksek modelli bir otomobilin düşük oranlarda hasar görmesi beraberinde normalden daha düşük bir fiyat tarifesi sunulmasını sağlıyor. Bu durum beraberinde aracı satın almak isteyenlere ekonomik yönden büyük avantajlar sunuyor.

Hasarlı araç modelleri düşük oranda hasar görmesi durumunda aracın kısa sürede eski kalitesine kavuşturulması kolayca sağlanabilir. Dolaysıyla müşterilerin zaman kaybı yaşaması söz konusu değildir.

Hasarlı Araçlarda Dikkat Edilecekler

Hasarlı araçlarda dikkat edilmesi gereken birçok faktörler bulunuyor. Lefkoşa bölgesi için firmasında bu araç modelleri satın alınmadan önce görsel resimleri incelenebilir. Hasarlı araçlarda en küçük hasarlar söz konusu olması beraberinde aracın hasar kaydında yer alması demektir. Dolaysıyla her ne sebeple olursa olsun hasar kaydı oluşturulan bir araç modeli hasarlı araç statüsünde yer alıyor.

 Hasarlı araçlarda çoğu zaman müşterileri yanıltan durumlar da söz konusu olabiliyor. Ciddi anlamda hasar gören araçlar müşterilere düşük düzeyde hasar gördüğü sunulabiliyor. Bu bakımdan hasarlı araç alım ve satımlarında aracın mutlaka kapsamlı bir şekilde kontrol ettirilmesi, ekspertiz raporunun çıkartılması son derece önemlidir.

Hasarlı Araçların Fiyatları

Hasarlı araçların fiyatları Güzelyurt ilçesi seçilerek bakılabilir.  Hasarlı araçlarda oluşan hasarların ciddiyetine göre fiyat tarifesi belirleniyor. Bunun haricinde hasarlı araç modelleri fiyatları ikinci el araç alım satım platformları arasında da farklılık gösteriyor. Profesyonel ikinci el araç alım ve satım sitesinde daha uygun ve ek ücretsiz fiyatlar sunuluyorken, amatör sitelerde daha yüksek ve ek ücretli fiyat listesi aktarılıyor.