VasıtaKlasik Araçlar kategorisinde 2 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı Fiyat İlan Tarihi Adres

Klasik Araçlar

Eski araba modelleri olarak da tanımlanan klasik araçlar kurumsal bir kimliğe sahip olan ikinci el otomobil platformu üzerinden satışa sunuluyor. Geniş ve farklı modelleri bulunan klasik araçlar geçmiş dönemlerde yüksek fiyat listesi üzerinden satışa sunuluyordu. Bu da müşterilerin mali yönden güçlük çekmesine yol açıyordu. Ancak bu araç modellerine özellikle son 10 yılda yoğun talep artması beraberinde fiyat tarifelerinin de düşmesini sağladı. Dolaysıyla klasik araçlar bugün hem ülkemiz piyasalarından ve hem de Lefkoşa’da yoğun bir şekilde tercih ediliyor.

Birçok özelliği bulunan eski araba modelleri her ne kadar yeni modellere oranla düşük konfora sahip olsa da özellikle yakıt harcaması yönünden kullanıcılarına büyük avantajlar sunuyor.

Klasik Araçların Genel Özellikleri

Klasik araçların eşsiz nitelikleri bulunuyor. Bu modeller Girne bölgesinde kesintisiz ve garanti kapsamında sunuluyor. Klasik araçlar daha çok 25 yaş üzeri araç modelleridir. Fakat geçmişten bugüne kadar her yaştan kullanıcılara hitap ediyor. Klasik araç modelleri pek çok araç modellerine oranla daha uzun ömürlüdür. Bu modeller uzun seneler boyunca güvenli bir şekilde kullanılıyor.

 Eski araba modelleri geniş renk tasarımlarına sahiptir. Dolaysıyla dilediğiniz renk tonundan klasik araç modeline sahip olabilirsiniz. Klasik araçlar düzenli bir biçimde sürüş olanağı sunmaz. Ancak bugünkü güncel teknolojiler doğrultusunda halen pek çok özellikleri taşıyor. Bu araç modelleri tercihe göre koleksiyon olarak da uygulanabilir.

Klasik Araçların Avantajları

Klasik araçlar avantajları bulunan modellerdir. Bu modeller oldukça köklü bir geçmişe sahiptir. Bugün üretilen yüksek teknolojili araç modellerinde yer almayan özelliklere sahip olması beraberinde diğer modellere oranla daha ucuz fiyatlı olmasını sağlıyor. Bu nedenle de eski araç modelleri geçmişten bugüne dek hem bireysel ve hem de kurumsal işletmeler tarafından halen tercih ediliyor.

Diğer araç modellerinde olduğu gibi klasik araçlarda da ikinci el ve sıfır satışlar söz konusudur. İkinci el modeller daha çok koleksiyon amaçlı tercih ediliyor. Sıfır modeller ise özellikle şehir merkezlerinde kullanılmak amacıyla tercih ediliyor. Klasik araç modelleri diğer araç türlerine oranla daha estetikli ve şık bir görünüme sahiptir. Muhteşem modifiye görünümüyle dikkatleri üzerinde topluyor.