VasıtaMinivan & Panelvan kategorisinde 2 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı RuhsatYılKm Fiyat İlan Tarihi Adres

Minivan & Panelvan

Son yılların en çok tercih edilen araç modellerinden biri de minivan ve panelvan modellerdir. Geniş kataloglar içeren bu modeller kurumsal ikinci el otomobil sitesi üzerinden en uygun ve ek ücretsiz fiyat listesinden satışa sunuluyor. Minivan modeller isminden de anlaşılacağı üzere panelvan modellere oranla daha kısıtlı bir dizayna sahiptir. Dolaysıyla da bu modeller özellikle bireysel olarak tercih ediliyor.

Panelvan modeller ise daha geniş iç hacmine sahip olduğundan özellikle aileler ve kurumsal işletmeler tarafından tercih ediliyor. Minivan ve panelvan modeller geçmiş senelere oranla günümüzde hem daha uygun fiyatlardan satışa sunuluyor ve hem de yüksek teknolojili sistemler entegre edilerek sürekli olarak geliştirilmeye devam ediliyor. Dolaysıyla bu modeller her yaştan kullanıcılara hitap ediyor.

Minivan Araç Modelleri Nelerdir?

Minivan ticari araç modelleri Kıbrıs’ın en gözde ikinci el araç alım satım sitesi olan ve Girne bölgesinde hizmet veren sitemizden güvenle satın alınabiliyor. Minivan ticari araç modelleri arasında özellikle Volkswagen Caddy, Renault Kangoo, Fiat Fioriono, Dacia Dogger ve Citroen Berlingo gibi en popüler modeller satın alınıyor. Bu modellerin her biri kendi içeriğinde farklı özellik ve donanımlara sahiptir. Fakat tüm minivan araç modellerinde yüksek teknolojili donanımlar söz konusudur. Bu modellerin en temel özelliği geniş iç hacme sahip olmasıdır.

 Geniş bagaj alanıyla maksimum düzeyde yük taşıma kapasitesine sahiptir. Bunun haricinde konforlu ve derili koltuk sistemleri, kaliteli motor, direksiyon, gaz ve fren sistemiyle piyasanın en gözde modelleridir.

Panelvan Araç Modelleri Nelerdir?

Panelvan araç modelleri ülkemiz araç piyasalarından en çok satın alınan modeller arasında bulunuyor. Tüm zemin tiplerinde konforlu ve rahat bir sürüş olanağı sunan bu modeller Lefkoşa panelvan araçlar kategorisinde bulunuyor. Panelvan araçlar genellikle 3 ila 5 metrelik kapalı kasa dizayna sahiptir. Bu araçlar içerisine yük konularak taşınma özelliğine sahiptir. Bu nedenle daha çok ticari faaliyetlerde tercih ediliyor.

 Panelvan araç modelleri hafif ticari araçlardır. Dolaysıyla daha çok küçük ve orta ölçekli firmalar tarafından tercih ediliyor. Bu araç modelleri diğer modellerde olduğu gibi geniş renk tonlarından üretiliyor. Minivan ve panelvan modeller de diğer modellerde olduğu gibi doğrudan galeri firmaları tarafından satışa sunulduğu gibi, ikinci el oto alım satım sitemizden kolay ulaşım imkanı sağlıyor.