VasıtaATV kategorisinde 2 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı TürüYılKm Fiyat İlan Tarihi Adres

ATV

Geçmiş tarihlerden itibaren yoğun olarak tercih edilen ATV araç modelleri ülkemiz araç piyasalarında da yoğun bir şekilde tercih ediliyor. Birçok özelliğe sahip olan bu araç modelleri profesyonel ikinci el otomobil alım ve satım sitesi üzerinden satışa sunuluyor. Geniş model yelpazesine sahip olan ATV araçlar ayrıca bugün daha cazip fiyat listeleri üzerinden satılıyor. Bu bakımdan kullanıcılarına düşük bir maliyet sunuyor.

ATV araç modelleri ülkemizde Türkiye Kalite Standartları üzerinden üretiliyor. Diğer araç modellerinde olduğu gibi ATV araç türleri de sıfır ve ikinci el üzerinden alınıp satılıyor. Ancak ATV araç modellerinden daha uzun seneler boyunca faydalanmak istediğinizde özellikle sıfır modelleri tercih etmeniz gerekiyor.

ATV Araç Modelleri Genel Özellikleri

ATV araç modelleri Girne ATV modellerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu modeller talepler doğrultusunda 4 tekerlek veya 2 tekerlekli olarak özel bir şekilde imal ediliyor. Dolaysıyla ATV modellerin diğer araç modellerinden farklı bir üretim mekanizması söz konusudur. ATV araç modelleri kalın tekerlek yapısına sahiptir. Bu sebeple bu modeller tercihe göre şehir merkezlerinde kullanılabileceği gibi kırsa alanlarda ve zorlu arazi tipleri üzerinden de güvenle kullanılabiliyor.

ATV araç modelleri düşük bir yakıt harcaması sunuyor. Özel motor sistemi son derece kalitelidir. Bu modeller diğer araç modellerinden farklı olarak daha geç zamanlı motor ısınması yapıyor. Dolaysıyla maksimum sıcaklıklarda dahi yüksek performans gösteriyor.

ATV Araç Modellerinin Başlıca Avantajları

ATV araç modellerinin birçok avantajları bulunuyor. Lider Lefkoşa ATV bölgesinden özellikle sıfır modeller talep ediliyor. ATV araçlar zorlu arazilerde sorunsuz ve pratik bir şekilde hareket edebilme kapasitesine sahiptir. Dolaysıyla dağlık alanlarda, özel mülk arazilerinde güvenle kullanılabiliyor.

ATV araç modelleri hafif bir ağırlığa sahiptir. Bu nedenle nakliye edilmesi son derece kolaydır. Bu profesyonel araçlar zorlu virajlarda dahi güvenli bir şekilde hareket edebiliyor. Dolaysıyla devrilme riski minimum düzeydedir. ATV araçlar düşük bir maliyet sunduğundan kullanıcılarına ekonomik tasarruf imkanı sunar. Bunun haricinde bu modellerde parça fiyatları da oldukça uygundur.

ATV Araç Modelleri Fiyatları

ATV araç modelleri Güzelyurt ATV sitemizde her bütçeye hitap eden fiyat tarifeleri üzerinden satışa sunuluyor. Bu modeller diğer araç türlerine oranla hem daha kullanışlı ve risk durumu düşük ve hem de daha düşük fiyatlar içeriyor. ATV araç modelleri bugün ayrıca ticari işletmeler tarafından da tercih ediliyor.