EmlakBina kategorisinde 11 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı Kat Sayısı Fiyat İlan Tarihi Adres

Bina

Tüm işlemleri bitmiş, kullanıma hazır binaları incelemek ve gerektiğinde satın almak oldukça kolaydır. Bina almak isteyenlerin ve satmak isteyenlerin tercihi olan sitemiz profesyonellik ve üstün hizmet anlayışı ile sizlerin hayalinizdeki binayı bulmanıza olanak sağlamaktadır. Her gün yenilenerek, kendinin üstüne koyan ve alanında profesyonel hizmet veren sitemize bakmadan bina alıp satmaya karar vermeyin.

Bina Almak İstiyorsanız Takip Etmeniz Yeterli 

İstediğiniz özelliklerde binalara ulaşabilmek artık çok kolay. Satılık ve ya kiralık olarak sahip olabileceğiniz binaların hayalini kurmanız yeterli. Sitemiz sizlere aradığınız binayı bulma imkânı sağlıyor. Aradığınız binayı hayal edin ve sahip olun. Bir şirket açacaksınız ve bir binaya mı ihtiyacınız var? Sizlere sunduğumuz imkânları her gün biraz daha ileriye taşımayı hedefleyerek hayalinizdeki binaya ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız. Girne sınırları içerisinde de almak istediğiniz binaları Girne bina olarak aratmanız yeterli. Girne de bir işyeri açma düşünceniz var ve istediğiniz özelliklere sahip bir bina bulamadıysanız sitemize bakmanız yeterli.

Bitmiş bir bina alıp kendiniz değerlendirmek istiyorsunuz ve hayalinizde ki binayı henüz bulamadınız mı? Sizlere aradığınız kriterlere uygun binaları sunabilmek için buradayız. Kıbrıs bina olarak bakmak istediğiniz her binaya önce sitemizden bakın, kendinizi yormadan, vaktinizden harcamadan sitemiz aracılığı ile anında hayalinizdeki binaya kavuşun.

Bina Satmak İstiyorsanız Bu Adımları Uygulayın

Binanızı satmak istiyorsunuz ve aradığınız alıcıya henüz ulaşamadınız mı?  Bina olarak istediğiniz özelliklere sahip Lefke bina olarak satmak istediğiniz binanız için doğru adrestesiniz. 3, 4 ve ya 5 katlı satmak istediğiniz binanızı ücretsiz olarak sitemize işleyin ve satılmasını bekleyin. İşte binanızı satmanız sadece binanızın fotoğraflarını çekmeniz ve özelliklerini sitemize işlemeniz kadar kolay.

Mağusa bina olarak inşa ettiğiniz ya da alıp daha sonra satmak istediğiniz binanızı sitemize ücretsiz bir şekilde işleyin. Bina satın almak isteyen onlarca kullanıcıya arsa ilanınız ulaşsın. Binanızı vaktinizi harcamadan herhangi bir ücret ödemeden satmanın ayrıcalığı yaşayın.

Satmak istediğiniz binalarınızı almak isteyen birçok kullanıcının aktif olarak yer aldığı sitemizde çok fazla zaman kaybetmeden, para harcamadan ve günlük hayattaki işlerinizi aksatmadan sadece binanızın fotoğrafını çekip bilgilerini sitemize işleyerek binanızı satmanız sitemiz ile mümkün.