EmlakDevremülk kategorisinde ilan bulunamadı.
  • Görünüm
İlan Başlığı DönemSüreOda Fiyat İlan Tarihi Adres
İlan bulunamadı.

Devremülk

Devremülk genellikle dinlenme yeri olarak kullanılan yapıların belirli dönemlerde belirli insanların kullanımına uygun olarak tasarlanan sistemdir. Bir mülk birden fazla insana satılarak 7 gün 15 gün veya 1 ayda bir başka bir insana devredilerek bir mülkü birden fazla kişinin kullanmasını sağlayan sistemdir. Bu sistem ile her yıl tatil için otellere para harcamak yerine bir kere belirli bir para karşılığı alıp kullanabileceğiniz ve sizden sonra da evlatlarınıza bırakabileceğiniz yapılardır.

Bu tarz yapıların inşası genellikle termal oteller ve tatil bölgelerinde genellikle tercih edilmektedir. Yıl içerisinde şehrin yoğunluğundan sıkıldığınızda sizlerin dinlenmesini sağlayan genellikle şehir merkezinden uzak huzurlu bir ortam sağlar.

Devremülk Almak

Sizde oteller yerine bu tarz yapılardan alarak artık her yıl otellere verdiğiniz ücretleri ödemek istemiyorsanız ve size ait mülkünüzde tatil geçirmek istiyorsanız aradığınız tüm özellikleri taşıyan ev sisteminde dizayn edilmiş bu nadide yapıları sitemizden bulmanız mümkün. Onlarca seçenek arasından sizlere en uygun olanını seçmek parmaklarınızın ucundadır. Profesyonel olarak dizayn edilmiş sitemizde aradığınız yapıyı bulabilmeniz için sadece sitemize göz gezdirmeniz yeterlidir. Mağusa devremülk seçenekleri ile sizler tarafından keşfedilmeyi bekliyor.

Aradığınız devremülkün özelliklerini siz hayal edin biz bulmanızı sağlayalım. İşte sitemizde istediğiniz her şeyi bulmak bu kadar kolay.  Kıbrıs devremülk olarak sizlere pek çok seçenek sunuyor. Sizde bu yapılar konusunda istekli iseniz ve almayı düşünüyorsanız istediğiniz gibi bir yer bulamadıysanız sitemize gelin ve sizlere sunduğumuz seçeneklere bir göz atın. Almak istediğiniz her kritere ve fiyata uygun olarak sitemizde sizleri bekliyor.

Devremülk Satmak

Devremülkünüz var ve satmak mı istiyorsunuz?  Sitemiz sizlere taşınmazınızı birçok insanın görüp tercih etmesi imkânı sağlıyor. Girne devremülk olarak satmak istediğiniz taşınmazın fotoğraflarını çekip diğer bilgilerini de sisteme işlemeniz yeterli. Binlerce kullanıcı tarafından kullanılan sitemiz sizlere geniş bir alıcı ağı sunuyor.

Taşınmazınızı satarken zaman kaybetmemeniz için sizin adınıza profesyonel bir şekilde reklam yapan sitemiz ücretsiz olarak sunduğu bu imkân sayesinde, taşınmazınızı almak isteyen kullanıcılarımızın beğenisine sunuyor. Size sadece geriye yaslanıp satılmasını beklemek kalıyor. Lefke devremülk olarak da satmayı düşündüğünüz bir devremülkünüz var ise sitemiz aracılığıyla devremülkünüzü ücretsiz ilan vererek satabilirsiniz.