VasıtaTicari Araçlar kategorisinde 9 ilan bulundu.
  • Görünüm

Ticari Araçlar

Ticari araçlar geçmişten bugüne dek özellikle ticari alanlarda yoğun olarak tercih edilen kaliteli ve konforlu araç modelleridir. Birçok farklı modelleri bulunan ticari araçlar profesyonel ikinci el otomobil alım ve satım sitesi üzerinden satışa sunuluyor. Pek çok özelliklere sahip olan bu araç modelleri geniş iç hacmi sayesinde maksimum düzeyde eşya taşıma kapasitesine sahiptir. Ticari araçlar kaliteli motor sistemi, tercihe göre deri veya kumaş koltukları, geniş bagaj hacmi ce daha birçok nitelikleriyle piyasanın en çok alınıp satılan araç türleri listesinde yer alıyor.

Ticari araçlar ticari firmalar tarafından tercih edilen, farklı boyutlara sahip olan, profesyonel araç modelleridir. Ticari araçlar genellikle maksimum 5 yolcu taşıma potansiyeline sahiptir. Fakat özellikle büyük ölçekli işletmeler için bu oran daha da genişletilebilir. Geniş hizmet kataloğuna sahip olan Güzelyurt ticari araçlar firmasından en iyi ticari araçlar alınıp satılabiliyor.

Ticari Araçların Genel Özellikleri

Profesyonel Girne ticari araçlar sitesinden ticari araçlar satın alınabilir ve doğrudan uygun fiyat tarifesi üzerinden satışa sunulabilir. Ticari araçlar düşük düzeyde yakıt harcaması sunuyor. Dolaysıyla işletmelere ekonomik yönden avantajlar sunar. Ticari araç modelleri Türkiye kalite standartları üzerinden özel olarak üretiliyor. Bu araç modelleri geniş iç hacme sahip olduğundan sürücüsüne ve yolculara maksimum rahatlıkta seyahat olanağı sunar.

Ticari araç modellerinin vergi oranları ayrıca diğer araç modellerine oranla daha düşüktür. Bunun haricinde ticari araç modellerinin hız sınırları binek tipi araç modellerinin hız sınırları oranlarına göre daha düşüktür. Ticari araç modellerinin muayenem süreleri her yıl gerçekleştiriliyor.

Ticari Araçların Kullanım Alanları

Lider Lefkoşa ticari araçlar sitesinde ticari araç modelleri geniş kataloglar üzerinden sunuluyor. Ticari araçların en önemli avantajlarından biri binek tipi araç modellerine oranla kullanım alanları daha geniş olmasıdır. Bu profesyonel araç modelleri tekstil, alışveriş, eğlence merkezleri, eğitim ve sağlık merkezleri, sanayi, otomotiv üretim ve benzeri türden pek çok ticari alanlarda kullanılıyor.

 Ticari araç modelleri özellikle eğitim alanlarında servis araçları olarak da tercih ediliyor. Diğer araç modellerinde olduğu gibi bu araç modelleri de sıfır ve ikinci el olarak satışa sunuluyor. Ticari araç modelleri her bütçeye hitap eden en uygun fiyat listesine sahiptir. Bu modern araç modelleri şehir merkezlerinde, kırsal bölgelerde tercih ediliyor. Ticari araç modelleri dizel ve benzinli olmak üzere toplamda 2 farklı motor seçeneği üzerinden üretiliyor.