Hayvanlar AlemiYem ve Mama kategorisinde ilan bulunamadı.
  • Görünüm
İlan Başlığı YaşCinsiyet Fiyat İlan Tarihi Adres
İlan bulunamadı.

Yem ve Mama

Hayvanlar da biz insanlar gibi yeme, içme ve barınma ihtiyaçlarına sahiptir. Evcil olarak aldığınız ve sorumluluğunu üstlendiğiniz hayvanların bu ihtiyaçlarını karşılamak da siz sahiplere kalıyor. Her bir yem ve mamanın farklı bir özelliği ve işlevi bulunur.

Hayvanlarınızın alerji ya da beslenme düzenine göre seçim yapmanız gereken bu gıdalar, küçük ve büyükbaş beslemeleri için de kilo almaya yardımcı, besleyici ve doyurucu gıdalardan oluşur. Kendi beslediğiniz hayvana özel gerekli vitamin ve mineral desteğini sağlayacak olan bu yem ve mamalara internet üzerinden sahip olmanız mümkündür.

Kıbrıs yem ve mama ilanları üzerinden ulaşabileceğiniz tüm hayvansal gıdalar, hayvanlarınızın ihtiyaçlarını karşılamanızı ve onlarla daha uzun yıllar boyunca birlikte yaşamanızı sağlayacaklardır.

İnternet Üzerinden Yem ve Mama Çeşitlerine Ulaşma

Piyasada tüm evcil hayvanlar için üretilen onlarca çeşit mama ve içerik bulunur. Hayvanlarınızın ne tür bir ihtiyaca göre beslendiğine dikkat ederek seçim yapmanız gereken bu gıdalar Girne yem ve mama ilanları üzerinden sizlere ulaştırılır. Sitemizde bulabileceğiniz pek çok çeşit yem ve mama ürünleri birinci kalite ürünlerdir. Bu ürünler içinde kedi ve köpek maması çeşitleri ile beraber büyük ve küçükbaş, kümes hayvancılığı ve diğer hayvancılık türleri için gıda takviyeleri de bulunur.

 Saman, arpa ve buğday gibi ürünlerin yanı sıra, mısır, pancar küspesi, soya fasulyesi, yonca, granül balık yemleri ve karışık ürünler de sizlere Lefke yem ve mama ilanları üzerinden sunulmaktadır. Hayvanlarınızın ihtiyaçlarına göre bu ürünlerden seçim yaparak, satın alabilirsiniz.

İnternet İle Yem ve Mama İlanları Verme

Kedi ve köpek gibi evcil hayvanlarınız için denemek istediğiniz balıklı, somonlu ya da kuzu etli mama gibi ürünleri hayvanlarınızın sevmemesi ve yemeyi reddetmesi gibi bir durumda ürün elinizde kalmaktadır. Farklı gramajlarla satın alabildiğiniz bu ürünler yarım kilo da olabilir 15 kilo da olabilir.

Her bir ekstra mamanızı ya da yeminizi Mağusa yem ve mama ilanları üzerinden satışa sunabilirsiniz. Elinizde fazla bulunan yem, mama, kemik ya da saman gibi ürünlerin gramajlarını belirterek sitemiz üzerinden ilana koyabilir, yayınlanmış olan ilanlardan istediğinizi satın alabilirsiniz.