Hayvanlar AlemiSürüngenler kategorisinde ilan bulunamadı.
  • Görünüm
İlan Başlığı YaşCinsiyet Fiyat İlan Tarihi Adres
İlan bulunamadı.

Sürüngenler

Pek çok insan için görmeye bile tahammül edilemeyen bu canlıları, bazı insanlar beslemeyi tercih ederler. Son yıllarda ülkemizde de çok fazla görülen bu canlıların beslenmesi, kişinin konuya hâkim olmaması gibi durumlarda hem tehlikeli hem de hayvan için zararlı olmaktadır. Hayvanın sahiplenilmesinden önce bakımı ve beslenmesi hakkında bilgi sahibi olunmalı ve nasıl alanlarda tutulması gerektiği önceden bilinmeli ve hazırlıklı olunmalıdır.

 İnternet ilanları üzerinden de sahip olabileceğiniz bu canlılar pek çok çeşide ve türe sahiplerdir. Kıbrıs sürüngenler ilanları üzerinden istediğiniz türde sürüngen canlıya sahip olabilir ya da kendi sürüngenlerinizin sahiplenilmesini sağlayabilirsiniz.

İnternet Üzerinden Sürüngen Sahibi Olma

Sürüngenler evde sadece süs ya da bir hayvan olsun diye beslenmezler. Özel bir ihtiyaç olan solucan ve solucan gübreleri için de üretim yapılmaktadır. Tarım ve ziraatla uğraşan pek çok çiftçi için gübre sağlayan solucanlar, bu ihtiyaçlar için de beslenip, üretilmektedir. Girne Sürüngenler ilanları üzerinden bahçeniz, tarlanız ya da çiftliğiniz için gübre teminlerini sağlamanız mümkündür. Ayrıca evcil olarak beslenebilen diğer sürüngen çeşitlerine de yine bu ilanlar üzerinden ulaşmanız mümkündür. Bu canlılar, semender, sakallı ejder, agama, gecko, iguana, kertenkele, su kaplumbağası gibi pek çok çeşit olarak Lefke sürüngenler ilanları üzerinden satışa sunulur.

 En rahat ve en kolay beslenebilen hayvanlardan olan su kaplumbağaları, bunlar içinde en çok beslenen ve en çok görülen hayvanlardan biridir. Egzotik hayvanlar grubuna giren bu canlılar, uygun doğa koşulları sağlanmadığında sıkıntıya ve strese girmektedir. Yaşam kalitelerinin etkilenmesine sebep olan bu durum için en uygun aksesuar ve malzemeye yine internet ilanları üzerinden ulaşmanız mümkündür.

İnternet Üzerinden Sürüngen İlanları Verme

Tarım yapan çiftçiler için üretimini üstlendiğiniz solucan ve gübresini, çiftçilere en hızlı yoldan duyurmayı sağlayan Mağusa sürüngenler ilanları ile üretim faaliyetlerine destek olabilirsiniz. Ayrıca kendinizin beslediği diğer evcil sürüngen türlerini de artık bakamadığınızda ya da farklı bir sebep dolayısıyla sahiplendirmek istediğinizde bu site üzerinden güvenle ilan verebilir ve hayvanınıza yeni bir yuva sağlayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden ilanlarınızı yayınlayabilir, yayınlanmış ilanları değerlendirebilirsiniz.